Fendt

Części zamienne do ciągnika Fendt

Fendt to niemiecka marka maszyn rolniczych sięgająca początku XX wieku. Założyciele, podobnie jak my teraz - cenili sobie przede wszystkim nowoczesność i zaufanie klienta. Firma może się poszczycić bezstopniową przekładnią Vario Fendt, która jako synonim wysokiej techniki zaczęła pisać nowy rozdział w światowym rolnictwie.

Mimo obecności na rynku od wielu lat Fendt cały czas się rozwija i zaskakuje kolejnymi nowościami. W 2017 do sprzedaży trafiły pierwsze w swojej historii ciągniki gąsienicowe Fendt. Maszyny rolnicze tej marki zoptymalizowano tak, by moc przenosić na koła przez co zużywane jest mniej paliwa.

Fendt to jednak nie tylko rolnictwo, lecz także niezawodna pomoc przy transporcie, przeładunku, a nawet leśnictwie. Dzięki maszynom Fendt zaoszczędzisz swój czas - wszystkie podzespoły zostały stworzone do pracy nawet w najcięższych warunkach. To co, cechuje markę Fendt to wydajność, nowoczesność oraz zawrotność. Wybierając nasz sklep - traktorparts.pl - jesteś pewien jakości dostarczanych przez nas produktów.

Jeśli potrzebujesz części zamiennych do ciągnika Fendt skorzystaj z naszej oferty. Dostarczamy części do silnika Fendt, elementy układu zawieszenia, filtry Fendt, części do przedniej i tylnej osi, elementy wyposażenia kabiny operatora, pompy hydrauliczne i wszystkie pozostałe części do ciągników Fendt.

Jest 3975 produktów.

Pokazano 1-30 z 3975 pozycji

Aktywne filtry