W przypadku odstąpienia od umowy, prosimy o użycie formularza dostępnego pod tym linkiem – pobierz formularz zwrotu

Prawo do odstąpienia od umowy / zwrot towaru

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, żeby wysłać informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

Proszę odesłać zakupiony towar na adres do zwrotu:

PHU Perkoz Sp. z o.o.
ul. Sikorskiego 19a
87-300 Brodnica
e-mail: sklep@traktorparts.pl
telefon: +48 514 715 992

niezwłocznie, nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy.Reklamacje

Przyjęcie przedmiotu do reklamacji następuje wtedy, gdy produkt wraca do nas z dowodem zakupu. Przesyłkę należy przygotować tak, aby podczas transportu nie uległa uszkodzeniu.

Reklamację można złożyć w formie elektronicznej na adres: sklep@traktorparts.pl lub w formie pisemnej na adres: PHU Perkoz Sp. z o.o., ul. Sikorskiego 19a, 87-300 Brodnica.

O statusie reklamacji Kupujący zostanie poinformowany w ciągu 14 dni - od dnia otrzymania przez Sprzedawcę zgłoszenia reklamacyjnego.

Adres do reklamacji:

PHU Perkoz Sp. z o.o.
ul. Sikorskiego 19a
87-300 Brodnica
e-mail: sklep@traktorparts.pl
telefon: +48 514 715 992

UWAGA: Zwroty i reklamacje prosimy wysyłać za pośrednictwem poczty lub firm kurierskich. Nie odbieramy paczek wysłanych do Paczkomatów InPost oraz nadanych za pobraniem. Nie przyjmujemy zwrotów lub reklamacji dostarczanych osobiście.