Oleje i smary

Smary i oleje Ambra, oleje Akcela, oleje Fuchs.

Wysokiej jakości oleje i smary do maszyn rolniczych i budowlanych. Prezentujemy produkty takich marek jak: Fuchs-Oil, Petronas (Ambra, Akcela), John Deere. Przystosowane do pracy w najtrudniejszych warunkach, wysokiej jakości, które zapewnia płynność pracy bez względu na panujące warunki zewnętrzne.

Każda maszyna rolnicza i budowlana potrzebuje środków smarnych - oleju i smaru, do prawidłowej pracy. Olej ma wiele funkcji, które zapewniają prawidłową pracę układu. Między innymi chłodzi, utrzymuje czystość, zapobiega wewnętrznej korozji, a przede wszystkim zmniejsza tarcie i zużycie części zamiennych. Stosowanie zalecanych środków smarnych przez producenta maszyny, daje nam pewność, że nasza maszyna jest prawidłowo serwisowana.

Jeśli szukasz wysokiej jakości oleju Ambra, Akcela, Fuchs, Joskin, John Deere - dobrze trafiłeś. W naszej ofercie znajdziesz oryginalne i rekomendowane przez producentów maszyn rolniczych i budowlanych oleje silnikowe, przekładniowe, hydrauliczne, oleje do pomp. Dostępne w opakowaniach 5, 20, 60, 200 i 205 litrowych.

Każdego dnia dostarczamy części i oleje do firm i gospodarstw rolnych. Zawsze stawiamy na najwyższą jakość oferowanych produktów i usług. Oferowane przez nas oleje do maszyn rolniczych i budowlanych to sprawdzona jakość w rozsądnej ofercie cenowej. Pozostajemy do dyspozycji w sprawach związanych ze współpracą i zapraszamy do kontaktuj mailowego oraz telefonicznego.

Jest 75 produktów.

Pokazano 1-30 z 75 pozycji

Aktywne filtry