Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 3 738,00 zł

CASE

Zobacz wysokiej jakości części do CASE IH - extra ceny i sprawna dostawa. Nasze części do kombajnów CASE to sprawdzone podzespoły w zasięgu Twojej ręki.

Case IH to amerykańska firma, jeden z największych na świecie producentów maszyn rolniczych. Case IH jest własnością firmy CNH Global, kontrolowaną przez włoski Fiat Industrial. Marka Case IH oferuje sprzęt rolniczy, jak również części zamienne oraz wsparcie serwisowe dla rolników i przedsiębiorców handlowych poprzez sieć dealerów i dystrybutorów. Czołową linią produktową CASE są ciągniki rolnicze, kombajny zbożowe, maszyny do produkcji siana i pasz, maszyny uprawowe oraz specyficzne narzędzia rolnicze. Case IH jest laureatem wielu nagród AE50 z Amerykańskiego Towarzystwa Inżynierów Rolnictwa i Biologii ASABE.

Najbardziej znanymi produktami Case IH są kombajny Axial-Flow, ciągniki rolnicze serii Magnum, Steiger i Farmall. W naszym katalogu części zamiennych do maszyn CASE, znajdziesz wysokiej jakości podzespoły, dzięki którym Twoja maszyna będzie zawsze gotowa do działa, a Ty ograniczysz ryzyko przestoju podczas prac polowych. Każdego dnia dostarczamy części i akcesoria do firm i gospodarstw rolnych. Zawsze stawiamy na najwyższą jakość oferowanych produktów i usług. Nasze części zamienne do maszyn rolniczych to sprawdzona jakość w rozsądnej ofercie cenowej. Pozostajemy do dyspozycji w sprawach związanych ze współpracą i zapraszamy do kontaktuj mailowego oraz telefonicznego.

Jest 263 produktów.

Pokazano 1-30 z 263 pozycji

Aktywne filtry