Lista produktów marki Donaldson

Filtry DONALDSON to światowy lider w branży filtracyjnej. Innowacyjne technologie i rozwiązania, wspierane przez specjalistów.

Filtry DONALDSON

Jeśli szukasz sprawdzonych filtrów, które spełniają wszelkie wymogi i standardy, marka Donaldson jest odpowiedzią na rosnące wymagania operatorów i producentów maszyn rolniczych i budowlanych. Staranne wykonania i orientacja na spełnianie najwyższych standardów jakości sprawiły, że filtry Donaldson są obecnie jednymi z najbardziej cenionych filtrów wśród rolników i operatorów maszyn rolniczych.

Donaldson zajmuje się produkcją i wprowadzaniem do obrotu filtrów powietrza stosowanych w różnych sektorach przemysłu, w tym w sektorze rolniczym i przemysłowym (silniki, wydechy, skrzynie biegów, otwory wentylacyjne w pojazdach prywatnych, hydraulika), lotniczym i innych. Firma została założona w 1915 roku przez Donaldsona, jego rodziców i rodzeństwo jako Donaldson Company Inc.

Filtry Donaldson to lata doświadczeń i tradycji, które pozwoliły na stworzenie filtrów wysokiej jakości. Doskonałe wykonanie i wzorowa filtracja - to podstawowe cechy filtrów Donaldson.

Jeśli szukasz filtrów do maszyn rolniczych lub budowlanych - dobrze trafiłeś. Nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiednich podzespołów do Twojej maszyny. Filtry Donaldson są szeroko stosowane w branży rolniczej jako filtry do New Holland, filtry John Deere, Fendt, Claas i wiele więcej.

Każdego dnia dostarczamy części i akcesoria do firm i gospodarstw rolnych. Zawsze stawiamy na najwyższą jakość oferowanych produktów i usług. Nasze części zamienne do maszyn rolniczych to sprawdzona jakość w rozsądnej ofercie cenowej. Pozostajemy do dyspozycji w sprawach związanych ze współpracą i zapraszamy do kontaktuj mailowego oraz telefonicznego.

Jest 25 produktów.

Pokazano 1-25 z 25 pozycji